Noční můra v Malých láskách: Miminko po narození nejeví známky života

Publikováno 03.09.2019


Diváci TV Nova uvidí v premiérovém díle dokureality Malé lásky na porodním sále skutečné drama! Mladý pár, devatenáctiletá Dominika a třiadvacetiletý Vojtěch, prožije to nejhorší, co si dokáže budoucí rodič představit. Jejich právě narozené miminko nezačne plakat.

Reakce vystrašeného otce je na místě: Jak to, že neřve? Co se děje?“ I shon lékařů kolem novorozeného Matyáše dá najevo nestandardní průběh.

Dítě modrá a otec bledne. Pro novopečené rodiče jsou to ty nejdelší minuty jejich života, ale pláč nakonec hrobové ticho rozřízne. Otec téměř úlevou omdlí. „No vidíš, jak si nakonec růžovej. Za to vy jste zelenej. Raději seďte,“ poznamená na adresu omdlévajícího otce porodní asistentka.

Zdroj: TV Nova

Vojtěch a Dominika jsou nevlastní sourozenci.Moje máma chodí s jeho tátou, takže kdyby se vzali, jsou z nás podle zákona sourozenci,“ vysvětluje Dominika komplikovanou rodinnou situaci. Proč se mladá maminka rozhodla přerušit studium a potomka si nechat? „Lékaři mi řekli, že je malá pravděpodobnost, že budu mít další dítě. Takže nebylo žádné rozhodování, jestli ano nebo ne,“ svěřila se Dominika v Malých láskách.

Jak budou probíhat ostatní porody druhého dílu? Objedou se bez komplikací? Sledujte ve středu 4. září ve 21:35 na TV Nova. Předchozí díl Malých lásek si pusťte ZDE.